Сьогодні в рамках проведення Четвертого Міжнародного етномузикознавчого симпозіуму
«АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЕТНОМУЗИКОЛОГІЇ» (Дніпро, Україна), який триває з 7 до 10 лютого 2024 р. із доповідями виступили викладачі кафедри – докторка мистецтвознавства, професорка Віолетта Дутчак та кандидатка мистецтвознавства, викладачка Наталія Федорняк.
Вітаємо викладачів кафедри із успішним виступом на Міжнародному етномузикознавчому симпозіумі!
![](https://kmunim.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/44/2024/02/znimok-ekrana-2024-02-09-214054.png)