Вітаємо викладачів кафедри із успішним виступом на Міжнародному етномузикознавчому симпозіумі!

Сьогодні в рамках проведення Четвертого Міжнародного етномузикознавчого симпозіуму «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЕТНОМУЗИКОЛОГІЇ» (Дніпро, Україна), який триває з 7 до 10 лютого 2024 р. із доповідями виступили викладачі кафедри – докторка мистецтвознавства, професорка Віолетта Дутчак та кандидатка мистецтвознавства, викладачка Наталія Федорняк.

Вітаємо із успішним захистом Гігу Степана Степановича!

8 лютого 2024 року на засіданні Спеціалізованої вченої ради Прикарпатського національного університету відбувся захист аспіранта кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Гіги Степана Степановича на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 025 Музичне мистецтво. Тема дисертації “МИСТЕЦТВО АРАНЖУВАННЯ В АСПЕКТІ Читати далі