Вітаємо із успішним захистом Гігу Степана Степановича!

8 лютого 2024 року на засіданні Спеціалізованої вченої ради Прикарпатського національного університету відбувся захист аспіранта кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Гіги Степана Степановича на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 025 Музичне мистецтво.

Тема дисертації “МИСТЕЦТВО АРАНЖУВАННЯ В АСПЕКТІ СТИЛЬОВОЇ  ЕВОЛЮЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЕСТРАДНО-ВОКАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ”.

Науковий керівник: Опарик Лариса Миколаївна – кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва.

Голова ради:
доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Дутчак Віолетта Григорівна.
Рецензенти:
Доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Черепанин Мирон Васильович.
Кандидат мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри методики музичного виховання та диригування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Колубаєв Олег Леонідович.
Опоненти:
доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри музичного мистецтва ННІ «Донецька державна музична академія імені С.С.Прокоф’єва» Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського Зосім Ольга Леонідівна;
кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музичного мистецтва естради Комунальний заклад вищої освіти Київської обласної ради «Академія мистецтв імені Павла Чубинського» Овсянніков Вячеслав Георгійович.

Щиро вітаємо дисертанта та його наукового керівника та бажаємо успіхів у подальшій науковій та творчій діяльності!