Сьогодні у концертній залі Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття відбувся фінал обласного фестивалю-конкурсу “Стильний папір 2024” сценічних та карнавальних паперових костюмів серед учнів та студентської молоді, в рамках якого з сольною концертною програмою виступав Ансамбль народних інструментів “Прикарпатські візерунки” (керівник доц. Юрій Гулянич) у складі Віталія Гоголя, Івана Дроняка, Павла Ільїна, Андрія Настюка, Юрія Гулянича.
![](https://kmunim.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/44/2024/02/zobrazhennia_viber_2024-02-08_20-29-08-862-1024x683.jpg)