Творча зустріч із Ярославом Ткачівським в Інституті мистецтв

21 березня 2024 року, у  Всеукраїнський день поезії, у концертному залі Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася творча зустріч з письменником, заслуженим працівником культури України, заступником голови Національної спілки письменників України Ярославом Ткачівським. Модератором заходу був директор інституту, кандидат історичних наук, доцент Володимир Федорак, який розповів присутнім про багатогранну творчість поета, прозаїка, пісняра.

На зустрічі в присутності студентів та гостей звучали нові поезії, що осягали духовні, громадянські та любовні теми. За атмосферний музичний супровід відповідав ансамбль бандуристок “ҐЕРДАН” під керівництвом докторки мистецтвознавства, професорки Віолетти Дутчак, що виконував пісню на слова Ярослава Ткачівського, музику Мирослава Пастернака “Прости нас, Боже…”.