Ансамбль народних інструментів “Прикарпатські візерунки” – учасник “Творчого четверга”

29 лютого 2024 року в рамках проведення «Творчих четвергів» в актовій залі Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся концерт ансамблю народних інструментів «Прикарпатські візерунки» кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва у складі Віталія Гоголя, Івана Дроняка, Павла Ільїна, Андрія Настюка під керівництвом кандидата мистецтвознавства, доцента Юрія Гулянича. З привітальним словом виступили директор Навчально-наукового інституту мистецтв, кандидат історичних наук, доцент Володимир Федорак та проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат медичних наук, доцент Едуард Лапковський. Ансамбль віртуозно виконав композиції та аранжування С.Кушнірука, А,Гайденка, Т.Барана, Д.Попічука, Ю.Гулянича, В.Гекера, І.Міського, Ю,Рутецького, соло зіграли Іван Дроняк (викл. доц. Ю.Гулянич), Віталій Гоголь (ст.викл. Р.Шиптур), доцент Юрій Гулянич, Арсеній Гулянич – учень Івано-Франківської ДМШ №1 (викл. Л.Пукаляк і Л.Босович).

Концертну програму збагатили студенти кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв – Надія Абрамчук, Андрій Маковей, Анастасія Михайлів (викл. доц. М.Стефанюк, конц. Х.Мельниченко); Андрій Озарко (викл. проф. В.Пірус, конц. В.Пірус); Ольга Куцела (викл. Н.Шевченко, конц. Л.Коростельова) та студент кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Іван Андрусяк (викл. доц. Ю.Гулянич). Ведучий концерту старший викладач кафедри сценічного мистецтва і хореографії Тарас Василюк.
Світлини студентів групи Д-25 спеціалізації “Графічний дизайн” Слободян Зоряни, Кравчук Вікторії, Крайлюк Надії.