Фото-звіт із державного іспиту з оркестрового диригування (10 грудня 2018 р.)

Оркестр народних інструментів Навчально-наукового Інституту мистецтв (керівник – доцент Лілія Пасічняк). Диригує магістрантка 2 курсу Ірина Соляник (клас доцента Петра Чоловського). Солістка – концертмейстер оркестру, аспірантка Ірина Борух.
Оркестр народних інструментів. Диригує магістрант 2 курсу Роман Гродзінський (клас доцента Петра Чоловського). Солістка – магістрантка 2 курсу, лауреат конкурсу імені Ірини Маланюк Марія Санкович (клас доцента Галини Стасько).
Оркестр народних інструментів. Диригує магістрант 2 курсу Андрій Сітко (клас доцента Марини Булди). Соліст – студент 3 курсу Юрій Ткачівський (клас доцента Олександра Мельника).
Ансамбль баяністів-акордеоністів Навчально-наукового Інституту мистецтв (керівник – доцент Владислав Князєв). Диригує магістрант 2 курсу Володимир Колібабчук (клас доцента Петра Чоловського).
Ансамбль баяністів-акордеоністів. Диригує магістрантка 2 курсу Юлія Марцін (клас доцента Петра Чоловського).
Члени державної екзаменаційної комісії та викладачі кафедри. Зліва направо: доц. Марта Шевченко, доц. Марина Булда, пров. конц. Майя Степанець, доц. Михайло Стефанюк, проф. Віолетта Дутчак, доц. Петро Вакалюк, доц. Владислав Князєв, викл. Лариса Дуда.