Світлини з державного іспиту з фаху (13 грудня 2018 р.)

13 грудня 2018 року в приміщенні ДМШ № 1 (м. Івано-Франківськ) відбувся державний іспит з фаху (спеціального музичного інструмента та ансамблевого класу).

Вітаємо студентів-випускників та викладачів кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва з успішними результатами їхньої творчої співпраці.

Магістрант 2 курсу Роман Гродзінський (клас викладача Юрія Гребенюка)
Магістрантка 2 курсу Олександра Югова (клас професора Віолетти Дутчак)
Магістрант 2 курсу Андрій Сітко (клас доцента Марини Булди)
Магістрантка 2 курсу Юлія Марцін (клас доцента Петра Чоловського)
Магістрантка 2 курсу Ірина Соляник (клас викладача Станіслава Жовніра)
Магістрантка 2 курсу Ірина Чоборяк (клас професора Віолетти Дутчак). Концертмейстер Вікторія Данилець
Ансамбль народних інструментів. Зліва направо: Ірина Соляник, Христина Візнович, Віталія Рибчак, Роман Гродзінський, Володимир Сидорак, Олександр Теремко (керівник ансамблю – доцент Юрій Гулянич).
Члени державної екзаменаційної комісії (зліва направо: пров. конц. Майя Степанець, доц. Михайло Стефанюк, проф. Віолетта Дутчак, доц. Петро Вакалюк)