3-4 квітня відбулася щорічна звітна конференція викладачів, аспірантів та студентів університету

3-4 квітня 2024 року відбулося щорічне засідання звітної конференції викладачів, аспірантів та студентів підсекції музичної україністики та народно-інструментального мистецтва.

3 квітня з науковими доповідями виступали викладачі та аспіранти під головуванням завідувачки кафедри доктора мистецтвознавства, професора Віолетти Дутчак (секретар Лариса Опарик). 4 квітня на засіданні свої наукові доробки презентували студенти під головуванням кандидата мистецтвознавства, доцента Ірини Палійчук (секретар Наталія Федорняк).

В засіданні численно взяли участь аспіранти денної, вечірньої та заочної форми навчання в онлайн та офлайн форматі. Доповіді аспірантів стали не лише репрезентацією їх наукових пошуків, але й майданчиком для дискусій.