20 листопада 2018 року в ДМШ м. Калуш Івано-Франківської області відбувся концерт магістрантів кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Ірини Соляник (домра, клас викладача Жовніра С.С.) та Олександри Югової (бандура, клас професора Дутчак В.Г.). Студенти виконували твори українських та зарубіжних композиторів для учнів, викладачів та гостей – шанувальників музичного мистецтва.
![](https://kmunim.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/44/2018/11/Соляник201118д-768x1024.jpg)