В рамках профорієнтаційної роботи 6 листопада 2018 року відбувся концерт ансамблю народних інструментів у складі Ірини Соляник, Віталії Рибчак, Оксани Сливки, Романа Гродзінського, Володимира Сидорака, Олександра Теремка (керівник доц. Ю. Гулянич) та солістів – студентів кафедр музичної україністики та народно-інструментального мистецтва та виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв для учнів, викладачів та гостей Дитячої школи мистецтв імені Бориса Кудрика (м. Рогатин Івано-Франківської обл.).

У програмі концерту прозвучали твори зарубіжних та українських композиторів (І. Альбеніса, А. Барріоса, Й. Баха, Л. Бетховена, О. Кофанова, Р. Ч. Роджерса; С. Кушнірука, Д. Попічука, М. Тимофіїва), а також мелодії українських народних танців в інструментуванні Ю. Гулянича.