26 січня 2024 року відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 20.051.081 Прикарпатського національного університету імені Васия Стефаника для захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 025 Музичне мистецтво, галузь знань 02 Культура і мистецтво
нашої випускниці, аспірантки та концертмейстера Кубік Ольги Євгенівни на тему «АНСАМБЛЕВЕ МИСТЕЦТВО БАНДУРИСТІВ УКРАЇНИ ТА ДІАСПОРИ: ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ, ВИКОНАВСЬКА ПРАКТИКА», представленої на здобуття ступеня доктора філософії у галузі знань 02 Культура і мистецтво за спеціальністю 025 Музичне мистецтво.
Голова ради:
докторка мистецтвознавства за спеціальністю 26.00.01 – теорія та історія культури, професорка, професорка кафедри методики музичного виховання та диригування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Карась Ганна Василівна.
Рецензенти:
Доктор мистецтвознавства за спеціальністю 26.00.01 – теорія та історія культури, професор, професор кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Черепанин Мирон Васильович.
докторка мистецтвознавства за спеціальністю 26.00.01 – теорія та історія культури, професорка, професорка кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Фабрика-Процька Ольга Романівна.
Опоненти:
кандидатка мистецтвознавства за спеціальністю 17.00.03 – музичне мистецтва, професорка, завідувачка кафедри музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв Брояко Надія Богданівна.
кандидатка мистецтвознавства за спеціальністю 17.00.03 – музичне мистецтва, доцентка, доцентка кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки Дрогобицького педагогічного університету ім. Івана Франка Бобечко Оксана Юріївна.
Науковий керівник: докторка мистецтвознавства, професорка, завідувачка музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Дутчак Віолетта Григорівна.
Дякуємо завідувачу відділу аспірантури і доктрантури: д.ф.-м.н., проф. Ільницькому Роману Васильовичу за підтримку!
Вітаємо дисертантку, наукового керівника і членів спецради з успішним захистом!
А Ользі Євгенівні бажаємо наступних цікавих наукових розвідок!