Вітаємо студентку Абрамчук Надію із 1 премією в номінації “Інтерв’ю”

Вітаємо студентку Абрамчук Надію із 1 премією в номінації “Інтерв’ю”, здобутої у конкурсі “Арт-журналістика”, що відбувся в Харківському національному університеті мистецтв імені І.П. Котляревського (26 квітня – 3 травня). Разом із науковим керівником кандидатом мистецтвознавства, доцентом кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Палійчук Іриною Степанівною було підготовлено інтерв’ю “Воскресіння – хорова перлина Прикарпаття”, яке достойно оцінили високоповажні члени журі конкурсу – голова журі Маріанна Чернявська, проректор з наукової роботи ХНУМ, Юлія Коваленко, мистецтвознавиця, доцентка кафедри телерепортерської майстерності Харківської державної академії культури, Олександр Сердюк, голова Вагнерівського товариства Харкова, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри історії української та зарубіжної музики ХНУМ імені І.П.Котляревського, Лариса Абаньшина, PR менеджер ХНАТОБ / Схід Опера та Андрій Корнєв, культуролог-мистецтвознавець за науковим фахом (кандидат мистецтвознавства), журналіст, літератор (книги віршів, прози, науково-популярні твори друкувалися у видавництвах «Ранок», «Курсор», «Раритети України»).