Крок до перемоги з надією на співпрацю з Європою

16 травня 2024 року в актовій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у рамках святкування Дня університету відбувся благодійний мистецький захід студентів та викладачів Навчально-наукового інституту мистецтв “Крок до перемоги”.
Кафедру музичної україністики та народно-інструментального мистецтва високопрофесійно представили ансамбль народних інструментів “Прикарпатські візерунки” у складі Віталія Гоголя, Івана Дроняка, Павла Ільїна, Андрія Настюка, Арсенія Гулянича (керівник доцент Юрій Гулянич) та соліст Дмитро Цинтар (клас доцента Владислава Князєва).

В той же ж день Івано-Франківську торгово-промислову палату відвідувала представницька делегація Естонської  національної торгово-промислової палати, яка першою з партнерських організацій Європи запропонувала свою допомогу та підтримку українцям на початку війни. Окрім зустрічей підприємців Франківщини з представниками естонських підприємств різних галузей, гостям подарували свою творчість ансамбль бандуристок “Ґердан” (Наталія Федорняк, Надія Вівчарук, Світлана Матіїшин, керівник професор Віолетта Дутчак) кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва.