За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у відродження, збереження і популяризацію національних надбань бойківщини, активну громадську діяльність та з нагоди 18-ї річниці Івано-Франківського ОГТ “Бойківщина” нагороджено почесною грамотою кандидата мистецтвознавства, викладача кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Дуду Ларису Ігорівну
Грамота Івано-Франківської ОДА, Івано-Франківської обласної ради (11.03.2020 року)
![](https://kmunim.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/44/2020/03/IMG_20200312_161836-1024x768.jpg)