Концерт оркестру народних інструментів та ансамблю народної музики

17 червня 2024 р. в актовій залі Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся державний іспит-концерт з оркестрового диригування студентів-бакалаврів спеціальності 025 «Музичне мистецтво» (Народні інструменти) кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва .Диригували Іван Дідоха, Іван Дроняк, Назарій Зварич, Владислав Іванічек, Назар Остап’юк (клас доцента Марини Булди), Христина Когутяк, Василь Матлюк, Андрій Настюк (клас доцента Лілії Пасічняк).

В концерті брали участь оркестр народних інструментів (керівник – доцент Лілія Пасічняк, концертмейстери – доцент Юрій Гулянич, кандидат мистецтвознавства Ірина Борух) та ансамбль баяністів-акордеоністів (керівник – доцент Владислав Князєв). Соло виконували Ірина Борух (скрипка), Іван Дроняк (цимбали, клас доцента Юрія Гулянича), Марія Вислюк (бандура, клас професора Віолетти Дутчак). Звучали інструментальні твори українських та зарубіжних композиторів.

Оцінювала фахову майстерність студентів Державна екзаменаційна комісія у складі заслуженого діяча мистецтв, професора, кандидата мистецтвознавства Петра Вакалюка, доцентки, кандидатки мистецтвознавства Світлани Вишневської, доцентки, кандидатки мистецтвознавства Лариси Опарик, заслуженого діяча мистецтв Владислава Піруса.