Продовжується співпраця з творчим колективом програми “Вулиця” Обласного телебачення “Галичина” викладачки кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Лесі Романюк. Днями вийшла в ефір передача, в якій йшлося про постать видатного українського композитора-пісняра Ігоря Білозіра та вулицю, названу на його честь. В передачі також взяла участь зірка української естради Оксана Білозір.
Леся Романюк про Ігоря Білозіра у телепрограмі “Вулиця”
![](https://kmunim.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/44/2024/06/znimok-ekrana-2024-06-17-000417-1024x576.png)