Запрошуємо на благодійний концерт кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в рамках “Творчих четвергів”. В концерті беруть участь студенти, аспіранти, викладачі кафедри, а також студенти кафедри сценічного мистецтва і хореографії.
Запрошуємо на благодійний концерт кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва
![](https://kmunim.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/44/2024/05/photo1716901077-724x1024.jpeg)