Цимбали звучали в Тисмениці

17 травня 2024 року з метою профорієнтаційної роботи та популяризації народних інструментів у м. Тисмениця відбувся сольний концерт цимбального мистецтва студентів Івана Андрусяка та Івана Дроняка (клас доцента, кандидата мистецтвознавства Гулянича Ю.М., концертмейстер Мельниченко Х.П.) кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Також у концерті взяли участь учні Тисменицької дитячої школи мистецтв імені Йова Княгиницького Богдан Кузенко та Любомир Сабецький (клас ст.викл. Володимира Шотурми) та учень Івано-Франківської ДМШ ім. М.Лисенка – Арсеній Гулянич (клас Володимира Пукаляка).
Висловлюємо вдячність директорці Тисменицької дитячої школи мистецтв ім. Й.Княгиницького Кароліні Секреті, ведучій Інні Данчук, викладачу класу цимбалів Володимиру Шотурмі за сприяння та допомогу в організації концерту.