Професори Віолетта Дутчак та Мирон Черепанин презентували українсько-німецький науковий проєкт у Мукачівському державному університеті

1 травня 2024 в рамках Угоди про співпрацю кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з кафедрою музичного мистецтва Мукачівського державного університету відбулася онлайн презентація результатів українсько-німецького наукового проєкту “УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА СПАДЩИНА У ФОНДАХ АРХІВУ ВІЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (м.Мюнхен, Німеччина): ОЦИФРУВАННЯ, СИСТЕМАТИЗАЦІЯ, НАУКОВЕ ОСМИСЛЕННЯ”, спікери – доктори мистецтвознавства, професори Віолетта Дутчак та Мирон Черепанин.

На лекції були присутні викладачі та студенти Мукачівського державного університету, аспіранти та викладачі Прикарпатського національного університету. Слухачі були захоплені об’ємною дослідницькою роботою професорів-ентузіастів зі збереження української культурної спадщини.