22 листопада 2018 року ансамбль народних інструментів кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Навчально-наукового Інституту мистецтв продовжив профорієнтаційну роботу в Рожнятівській дитячій школі мистецтв (Івано-Франківська обл.) у незмінному складі (В. Рибчак, О. Сливка, О. Теремко, В. Сидорак, Р. Гродзінський, І. Соляник) під керівництвом доц. Юрія Гулянича.
Гастрольні поїздки ансамблю народних інструментів продовжуються…
![](https://kmunim.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/44/2018/11/IMG-ced9ee814291ffa20b20a549f58c8591-V-1024x749.jpg)