Переможці творчих конкурсів і фестивалів

Список студентів та колективів кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва – переможців всеукраїнських та міжнародних конкурсів

ІV Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Мереживо», Рівне (2019)

Оксана Сливка (цимбали) – диплом І ступеня (клас викладача – канд. мист., доц. Гулянича Ю. М. концертмейстер  – пров. конц. Мельниченко Х. П.);

Рибчак Віталія (цимбали) – диплом І ступеня (клас викладача – канд. мист., доц. Гулянича Ю. М. концертмейстер  – пров. конц. Мельниченко Х. П.);

Василь Сидорак (акордеон) – диплом ІІІ ступеня (клас викладача – ст. викл. Парумби Б. В.).

ІІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Мереживо», 23-26 квітня 2017 р., м. Рівне:

Збіглі Іван, 1 місце (соло), 1 місце (дует) (клас доц. Пасічняк Л.М.);

Колібабчук Володимир, 2 місце(клас ст. викл. Парумби Б.В.);

Матвіїв Степан, 3 місце (клас ст. викл. Парумби Б.В.);

Квартет бандуристок «Ґердан», 1 місце (керівник – проф. Дутчак В.Г.)

Оркестр народних інструментів :

І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «Мереживо», 2013 р., м. Рівне (керівник – ст.  викл. Поліщук В.П.)

ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття», 2017 р., м. Дрогобич (керівник – доц. Пасічняк Л.М.)

І місце у Х Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів «InterSvitiaz accomusic-2018», м. Луцьк (керівник – доц. Пасічняк Л.М.).

Всеукраїнський фестиваль-конкурс  кобзарського мистецтва імені З. Штокалка «Срібні струни» м. Тернопіль (2013)

Савчук (Федорняк) Наталія  І  місце

Матіїшин Світлана диплом

Курпіта (Югова) Олександра диплом

Київський міжнародний відкритий конкурс бандуристів імені Миколи Лисенка (2013)

Курпіта (Югова) Олександра   ІІІ місце

Савчук (Федорняк) Наталія   ІІІ місце (клас проф. Дутчак В.Г.)

Мусієць Євгеній (клас доц.  Князєва В.Ф.)

–   ІІ місце, Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «InterSvitiaz аccomusik – 2010», м. Луцьк;

–   ІІ місце, ІV Міжнародний конкурс баяністів –акордеоністів «Perpetuum mobile», м. Дрогобич, 2011 р. ;

–   І місце, Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «InterSvitiaz  аccomusik – 2011», м. Луцьк.

Радко Юрій (клас доц.  Князєва В.Ф.)

–   І місце, VІ Міжнародний конкурс баяністів –акордеоністів «Perpetuum mobile», м. Дрогобич, 2013 р. ;

–   ІІ місце, Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «InterSvitiaz аccomusik – 2013», м. Луцьк;

–   ІІ місце, Міжнародний Інтернет-конкурс «Internet Musik Competition – 2013» м. Белград;

–   І місце, Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Мереживо», 2013 р., м. Рівне.

Чукур Андрій (клас доц.  Князєва В.Ф.)

–   ІІ місце, Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Мереживо», 2013 р., м. Рівне;

–   ІІІ місце, Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «InterSvitiaz аccomusik – 2013», м. Луцьк (клас доц.  Князєва В.Ф.)

Ансамбль баяністів-акордеоністів

–  І місце, Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Мереживо», 2013 р., м. Рівне. (керівник доц. Князєв В. Ф.)

Фесенко Віктор – Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах м. Луцьк 2008 р. (клас ст. викл.  Парумби Б. В.)

Дует “Діалоги” (Надія та Ігор Євенки)

І Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах (Дрогобич, 2008);

ІІ Міжнародний конкурс «Вічний рух» (Дрогобич, 2009), Всеукраїнський конкурс бандурного мистецтва ім. Остапа Вересая (Кременець, 2009);

ІІІ Міжнародний конкурс «Perpetymmobile» (Дрогобич, 2010), Міжнародний конкурс «Премія Ланчіано» (м. Ланчіано, Італія, 2010);

Соловей Олександра ІІІ місце у  Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах, м. Рівне, 2015 р. (клас ст. викл.  Парумби Б. В.)

Тріо баяністів  ІІ місце у  Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «Мереживо», 2013 р., м. Рівне (клас доц. Фейди Ю.С.)